https://jabeeabzar.com/contact-us/خواهشمند است نکات زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

شما می توانید به دو روش خرید خود را انجام دهید:

پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت جعبه ابزار مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 9010-2745-2913-5022 بانک پاسارگاد به نام زهرا یوسفی مطلوب یا شماره شبا IR110570029111517280628001  واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس 
بگیرید.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، در همان روز و یا نهایتا تا 24 ساعت بعد ارسال میگردد. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.


هنگام دریافت کالا
توجه فرمایید که تمامی سفارشات در صحت سلامت کامل و  کنترل شرایط فیزیکی کالا ارسال می گردد لذا به این نکته بسیار مهم  توجه فرمایید که هنگام دریافت کالا در مقصد، شرایط کالا بررسی شود  و سپس تاییدیه دریافت داده شود. چنانچه کالا مشکلی در هنگام دریافت داشته باشد،  باید به مامور تحویل گزارش داده شود و با توجه به بیمه بودن کالای مشتری، خسارت از شرکت (پست، تیپاکس، پیک و یا باربری) گرفته شود. لذا جعبه ابزار هیچگونه مسئولیتی برای پاسخگویی به شکایاتی که بعد از   تحویل سفارش انجام میپذیرد، ندارد.

ارسال خرید های بیشتر از 10 میلیون تومان به سراسر کشور رایگان است. (به جز روش ارسال توسط پیک موتوری برای شهر تهران)

هزینه ارسال و بسته بندی خرید های کمتر از 10 میلیون تومان به سراسر کشور توسط پست 100 هزار تومان، توسط باربری و تیپاکس پس کرایه و پرداخت توسط مشتری بعد از دریافت سفارش می باشد.

هزینه ارسال کلیه سفارشات درب محل در تهران به عهده مشتریان عزیز می باشد.

زمان ارسال با پست از 48 ساعت تا 96 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 168 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

هزینه ارسال و بسته بندی خرید های کمتر از 10 میلیون تومان با پست 100 هزار تومان، باربری و تیپاکس پس کرایه و پرداخت توسط مشتری بعد از دریافت سفارش می باشد همچنین پیک موتوری مخصوص شهر تهران است که هزینه ارسال کلیه سفارشات در شهر تهران به عهده مشتریان محترم می باشد.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند)

اگر کالای خریداری شده بالای پنج میلیون تومان باشد تنها هزینه ارسال از انبار تا باربری مقصد رایگان می باشد و کلیه هزینه های باربری در مقصد اعم از بارگیری، تخلیه و نگهداری به عهده مشتریان محترم می باشد.

 

تحویل ابزار در دفتر مرکزی فروشگاه جعبه ابزار 

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر مرکزی تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی (66975233-021) برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض
ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده جعبه ابزار می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. ضمنا  ابزار های بی باکس (کالاهایی که دارای عیب می باشند و در مشخصات کالا بدان اشاره شده است)، اندازه گيری دقیق مانند كوليس، ميكرومتر، ترکمتر و ... به خاطر حساسيت بالای این نوع كالاها به هيچ وجه مرجوع نمی شوند پس لطفا هنگام خريد دقت كامل را داشته باشيد.

در حراجی ها و پروموشن های فروشگاه جعبه ابزار، امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد (تعویض در حراجی فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است